Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Lekcja makijażu – jak wygląda od kuchni?

person Opublikowano przez: Wiktoria list W: Makijaż Dodano: comment Komentarze: 0 favorite Polubienia: 525

Dostaję wiele pytań od Was – jak dokładnie wygląda taka lekcja makijażu, jakie tematy są poruszane i czego możecie się spodziewać?

Dla wielu z Was jest to coś nowego, dlatego w ogóle nie dziwi mnie ta ilość pytań. Pamiętam kiedy sama jechałam na swoje pierwsze w życiu szkolenie makijażowe – byłam podekscytowana, ale też ogromnie zestresowana. Tak naprawdę nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, co ze sobą zabrać i jak to w ogóle będzie wyglądało?

Tak więc, postaram się przedstawić przebieg takiego spotkania.

Podstawowy punkt, bez którego nie ruszymy to uśmiech na twarzy, a więc – zaczynamy od dobrej kawy oraz słodkiego co nieco. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że to magiczne połączenie jest lekarstwem na wszystkie troski? Następnie rozmowa, zawsze lubię wiedzieć z kim pracuję, jakie są Twoje oczekiwania względem lekcji, co chciałabyś się dowiedzieć, z jakimi problemami się borykasz oraz jakie masz pytania. Jest to bardzo ważny punkt naszego spotkania, ponieważ jestem tu dla Ciebie, dlatego jeśli boisz się że zapomnisz mnie o coś zapytać – po prostu zapiszcie pytania na kartce! Nie ma w tym nic złego, będzie mi ogromnie miło odpowiedzieć na nie.

Po poznaniu się bliżej, przechodzimy do omawiania poszczególnych części lekcji.

Jakie tematy poruszamy?

- Narzędzia / akcesoria używane do wykonywania makijażu – jak z nich korzystać?
- Pielęgnacja skóry
- Poprawny demakijaż twarzy
- Makijaż (dobór kosmetyków oraz ich poprawna aplikacja)
- Zastosowanie pigmentów (jeśli makijaż tego wymaga)
- Malowanie kreski na oku (jeśli makijaż tego wymaga)
- Doczepianie sztucznych rzęs – kępki lub na pasku (jeśli makijaż tego wymaga)
- Poprawny makijaż brwi oraz nadawanie im kształtu
- Poprawny makijaż ust + efekt powiększenia
- Zakrywanie cieni pod oczami
- Konturowanie twarzy na mokro / na sucho
- Rozświetlenie w makijażu
- Przegląd Twojej kosmetyczki

Wszystkie powyższe punkty wykonywane są w zależności od wybranego makijażu. Makijaż wykonywany jest „na dwa pędzle” – co to znaczy? Część twarzy malowana jest przeze mnie, natomiast Ty, krok po roku wykonujesz drugą połowę twarzy powtarzając moje ruchy. Podczas całej lekcji siedzę obok Ciebie i obserwuję Cię, korygując ewentualne błędy. Jeśli coś nie wyjdzie – nie ma się czym martwić – jestem po to aby Ci pomóc uzyskać zadowalający efekt. Nasze spotkanie zostaje zakończone wydaniem dyplomu ukończenia lekcji oraz małym prezentem ode mnie.

Jak się przygotować do lekcji?


Zachęcam do wzięcia ze sobą kosmetyczki, wspólnie ją przejrzymy i sprawdzimy czy kosmetyki są dobrze dobrane do Twojego typu urody.


Materiały do wykonywania notatek oraz długopis ja zapewniam.


Przed lekcją kontaktuję się z Tobą aby ustalić tematykę spotkania (makijaż dzienny, wieczorowy, cat crease, spotlight, z użyciem pigmentów itd.)


Jak długo trwa lekcja i jaki jest jej koszt?


Czas trwania lekcji indywidualnej to 4 godziny, koszt 400 zł.


Gdzie odbywa się lekcja?


W Studio Makijażu Pędzlove, ul. Grunwaldzka 4/54 63-100 Śrem.

Po zakończonej lekcji makijażu pozostaję do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz mieć jakieś dodatkowe pytania lub będziesz potrzebować porady podczas zakupów kosmetycznych możesz śmiało do mnie napisać.


Pamiętaj!


Aby wziąć udział w lekcji – nie musisz być mistrzem makijażu, możesz nawet nie mieć z nim wcześniej nawet styczności. Materiał dopasowuje w taki sposób aby osoby, które do mnie przychodzą wyciągnęły z niej jak najwięcej. Lekcja jest dla osób początkujących oraz zaawansowanych, takich które zajmują się już wizażem.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Rejestracja nowego konta

Masz już konto ?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło