MAKIJAŻ

Makijaż okolicznościowy Śrem

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Czas trwania: 1-1,5 h Koszt: 200 zł

Makijaż wykonywany z indywidualnym podejściem do klientki, uwzględniając przyzwyczajenia i potrzeby danej osoby. Dostosowany do kreacji oraz uroczystości na jaką jest wykonywany. W zależności od okazji, może on być delikatny, podkreślający urodę klientki lub znacznie mocniejszy z wykorzystaniem mieniących się pigmentów, ciemnych cieni czy eyelinera. Częstym akcentem pojawiającym się w takim makijażu to podkreślone usta np. w kolorze różu, fuksji czy czerwieni.

Makijaż ten może zostać wykorzystany na wiele różnych okazji, zaczynając od spotkań rodzinnych, urodziny, wieczór panieński, randka, sylwester, studniówka, andrzejki, karnawał czy wiele wiele innych okazji).

Makijaż ślubny Śrem

MAKIJAŻ PRÓBNY ŚLUBNY

Czas trwania: 1-1,5 h Koszt: 250 zł

Czy jest on potrzebny? Zdecydowanie tak. Dlaczego? Przede wszystkim pozwala on uniknąć niepotrzebnych niespodzianek czy dodatkowego stresu w dniu ślubu. Często zdarza się, że Panny młode nie do końca wiedzą w jakim makijażu czułyby się najlepiej. Delikatny, a może mocniejszy, doczepione rzęsy lub ich brak. Aby uniknąć takich dylematów w dniu ślubu, miesiąc lub dwa wcześniej wykonujemy makijaż próbny – który pozawala na dobranie kolorów, ich intensywności, długości rzęs – tak aby nie przeszkadzały w dniu ślubu. Ja natomiast jestem w stanie sprawdzić kondycję skóry klientki oraz zaproponować ewentualne domowe zabiegi poprawiające stan skóry. Dodatkowo sprawdzamy jak trzyma się próbny makijaż ślubny, jak podkład współgra z cerą aby w tym wielkim dniu wszystko było idealnie - tak jak sobie wymarzyłyście.

Makijaż okazjonalny Śrem

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Czas trwania: 1-1,5 h Koszt: 250 zł

Dokładam wszelkich starań aby każda przyszła Panna Młoda w dniu swojego ślubu czuła się wyjątkowo, dlatego podczas próbnego makijażu ślubnego omawiane są potrzeby przyszłej Panny Młodej. Po takim makijażu klientka wie czy czuła się w danym makijażu oraz jakie ewentualne poprawki trzeba wprowadzić aby w dniu ślubu makijaż trzymał się idealnie. Makijaż ślubny jest połączeniem makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Jest on odwzorowaniem makijażu próbnego z ewentualnymi poprawkami. Podczas makijażu korzystam tylko z profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów takich jak na przykład te szczoteczki nylonowe do rzęs

Nie wykonuję makijaży ślubnych bez makijażu próbnego

Makijaż do sesji zdjęciowych

MAKIJAŻ DO SESJI ZDJĘCIOWYCH

Czas trwania: 1-1,5 h Koszt: 200 zł

Makijaż bardzo wyrazisty, wykonany z bardzo dużą precyzją, najczęściej wykonywany z dodatkiem kępek rzęs. Ze względu na to, że aparat nie odwzorowuje nam rzeczywistych kolorów, jest on znacznie wyraźniejszy niż standardowe makijaże. Ma on za zadanie uwydatnić urodę modelki, a zarazem zaoszczędzić czas spędzony na retuszu zdjęć. Szczególną uwagę przykładamy do wyrównania kolorytu skóry (twarzy, uszu, szyi). Dla uzyskania zdrowego wyglądu skóry, zostaje ona rozświetlona balsamem, rozświetlaczem oraz innymi kosmetykami dla uzyskania pięknego blasku.

Makijaż wieczorowy śrem

INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU NA UŻYTEK WŁASNY

Czas trwania: ok. 4h Koszt: 500 zł

Dedykowana dla osób, które chciałyby zaczerpnąć wiedzy z dziedziny makijażu. Materiał dostosowywany jest do potrzeb klientki oraz jej stopnia zaawansowania, tak aby potrafiła wykonać sama na sobie perfekcyjny makijaż. Indywidualny kurs makijażu trwa ok 4h, w pierwszym etapie omawiamy podstawowe narzędzia do wizażu, następnie przystępujemy do omówienia pielęgnacji oraz przechodzimy do praktyki. Krok po kroku omawiając używane kosmetyki oraz dobór ich do cery i urody klientki. Uczymy się blendowania cieni, dobierania kolorów, łączenia ich w taki sposób aby wyglądały najkorzystniej na cerze klientki. Uczymy się również dobierania i nakładania takich kosmetyków jak bronzer, róż, rozświetlacz czy pomadka.

Podczas naszego spotkania dokonujemy również omówienia kosmetyczki klientki.

Na końcu przyznawany zostaje dyplom ukończenia indywidualnej lekcji makijażu oraz gift bag.

Makijaż wieczorowy śrem

INDYWIDUALNY KURS MAKIJAŻU: ZOSTAŃ WIZAŻYSTĄ

Czas trwania: ok. 4-5 h Koszt: 1000 zł

Kurs skierowany jest do osób które wiążą swoją przyszłość z zawodem wizażysty, a nie posiadają żadnej wiedzy ani doświadczenia z tego zakresu lub posiadają tylko podstawy.

Kurs zawiera część teoretyczną oraz praktyczną. Część teoretyczna obejmuje wiedze obejmującą higienę pracy wizażysty, sposób obchodzenia się z klientem, najczęściej popełniane błędy oraz omówienie wykonywanego makijażu. Część praktyczna wykonywana jest na modelce (makijaż wykonywany jest na dwa pędzle – wspólnie ze mną). Wszystkie błędy korygowane są na bieżąco, dzięki czemu najczęściej popełniane błędy i nawyki są eliminowane.

Podczas szkolenia udostępniam wszystkie kosmetyki oraz narzędzie niezbędne do wykonania makijażu. Kurs kończy się przyznaniem kursantowi / kursantce imiennego certyfikatu, gift bag’u, niezbędnych materiałów teoretycznych oraz listę polecanych kosmetyków.

makijaż studniowkowy śrem

BON PODARUNKOWY

Chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie? Bon podarunkowy to idealny pomysł na prezent. Wyróżniamy dwa rodzaje bonów podarunkowych – na wybraną usługę lub bon o określonej wartości. Ten drugi rodzaj, dedykowany jest szczególnie dla osób które, nie wiedzą na co się zdecydować. Osoba obdarowana sama będzie mogła zdecydować z jakiej usługi skorzysta.

Bony podarunkowe są idealnym rozwiązaniem jako prezent urodzinowy, świąteczny, na wieczory panieńskie lub bez okazji – aby wywołać uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby.

PAZNOKCIE

Manicure hybrydowy

MANICURE HYBRYDOWY

Czas trwania: 1-1,5 h Koszt: 150 zł

Najnowszy trend i najczęściej wybierana stylizacja paznokci. Przede wszystkim nie bez powodu, paznokcie są trwałe, znacznie bardziej elastyczne niż w przypadku żelu, a dodatkowo wyglądają pięknie i naturalnie. Zabieg nakładania oraz ściągania manicure hybrydowego jest o wiele mniej inwazyjny niż przy żelu czy akrylu. Dobrze wykonana stylizacja dodaje każdej kobiecie pewności siebie oraz poprawia samopoczucie każdej z nas. Pracuję głównie na marce Semilac, marce której zaufały miliony kobiet. Przed nałożeniem hybrydy, paznokieć i skórki opracowywane są za pomocą frezarki.

Paznokcie przedłużane na formie

ŻEL NA NATURALNEJ PŁYTCE

Czas trwania: 1-1,5 h Koszt: 150 zł

Jedna z najstarszych i najbardziej popularnych metod stylizacji paznokci. Dzięki jego konsystencji oraz twardości, bardzo często wykorzystywany jest do przedłużania naturalnej płytki paznokcia lub naprawienia ewentualnego pęknięcia paznokcia. Dobrze wykonana stylizacja potrafi wytrzymać nawet do kilku dobrych tygodni. Przed nałożeniem żelu, paznokieć i skórki opracowywane są za pomocą frezarki.

Żel na naturalnej płytce

PAZNOKCIE PRZEDŁUŻANE NA FORMIE

Czas trwania: 1,5-2 h Koszt: 200 zł

Pod paznokieć zostaje podłożony wyprofilowany szablon, następnie zostaje on pokryty żelem, a na koniec utwardzony. W kolejnym etapie zostaje nadany odpowiedni kształt na całości paznokcia oraz na przedłużonej części. Następnie przystępujemy do nałożenia żelu na całą długość oraz wykonujemy pozostałe etapy stylizacji paznokcia. Przy przygotowaniu płytki oraz skórek pracujemy za pomocą frezarki. . Dobrze wykonana stylizacja potrafi wytrzymać nawet do kilku dobrych tygodni.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto ?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło